uSZCZELNIENIA techniczne

Uszczelnienia techniczne- rodzaje

Uszczelnienia techniczne umożliwiają otrzymanie prawidłowego połączenia pomiędzy dwoma elementami. W tym celu używa się wiele różnych rodzajów uszczelek, w tym również . uszczelnienia techniczne typ czytaj więcej »

sklep motoryzacyjny

Zakup tanich części nie zawsze popłaca

Masz probolem ze swoim samochodem? Nie możesz go odpalić lub w wyniku wypadku uszkodzone zostały niektóre podzespoły niezbędne do jazdy? Najwyższy czas odwiedzić i w dobrej cenie kupić wszystko to, czytaj więcej »

fotobudka Bielsko Biała

Jakie atrakcje na wesele?

Zastanawiasz się właśnie nad tym jak uatrakcyjnić własne wesele? Nie chcesz korzystać z ego, co ogólnie dostępne? Jakby nie patrzeć każdy z nas może w każdej chwili wynająć magika, zespół taneczny, il czytaj więcej »

drukowanie ulotek a5

Daj się zauważyć!

Reklama, którą trzeba umieć wykorzystać Zastanawiasz się, jak zareklamować swoją firmę? Wykorzystaj potencjał, który drzemie w ulotkach! Dobrze zaprojektowana (i wykorzystana w odpowiedni sposób!) ul czytaj więcej »

FARTUCh jednorazowy

Fartuch jednorazowy - zalety

Fartuch jednorazowy jest bardzo popularny w wielu dziedzinach naszego życia. Znalazły szerokie zastosowanie w obszarach przemysłu spożywczego, medycznego a także warsztatach, salonach fryzjerskich, k czytaj więcej »

taśma PAKOWA VIBAc

Po co nam taśma?

Rozmaite mamy dylematy jako inwestorzy. Są sytuacje, że właściwie nie wiemy, w którą stronę się zwrócić z naszą inwestycję. Sprzedając np. artykuły typu możemy mieć całkowicie patową sytuację. Może czytaj więcej »

odwodnienia Liniowe

Innowacje technologiczne

Propozycje technologiczne będą teraz gwarantowane przez firmy polskie albo zagraniczne działające w obszarze budownictwa. Każdy potencjalny Polak będzie już marzyć o swoim własnym domu. Na szczęście czytaj więcej »

Garaże blaszane Lublin

O garażach blaszanych

Samo zdecydowanie się na garaż blaszany nie musi oznaczać sukcesu. Można powiedzieć, że jest to pierwszy krok w kierunku sukcesu. Pierwszy krok z wielu, które trzeba uczynić. Wiecie do czego zmierzam czytaj więcej »

pozycjonowanie

Idealne pozycjonowanie na czas

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak wypromować własną stronę internetową. I jak się okazuje takie promowanie własnej strony wcale nie jest takie proste. Większość osób czytaj więcej »

POZWy o rozwóD Szczecin

Pozwy związane z rozwodem

Nie wiesz jak napisać pozwy rozwód? Jest wiele osób, które chce Ci pomóc tego dokonać. Wielokrotnie mówi się, że szczęściu trzeba pomóc, jest to absolutna prawda. Osoby, o których mówię publikują się czytaj więcej »

 

Fartuch jednorazowy - zalety

Fartuch jednorazowy jest bardzo popularny w wielu dziedzinach naszego życia. Znalazły szerokie zastosowanie w obszarach przemysłu spożywczego, medycznego a także warsztatach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych. A także podczas prac budowlanych i remontowych.Taki produkt doskonale przydaje się w kuchni zarówno w profesjonalnych zakładach gastronomicznych jak i w domu. Produkty te wyróżniają się na tle zwykłej odzieży roboczej i nie tylko, dlatego, że mają wiele zalet. W rzeczywistości cena fartuchów jednorazowych jest kilkakrotnie niższa niż w przypadku ich odpowiedników.

FARTUCh jednorazowy - zalety

Główną zaletą jest czystość, a nawet sterylność. Specjalna technologia produkcji pozwala uzyskać czyste produkty jednorazowego użytku, a specjalna forma pozostaje czysta przez cały okres do momentu użycia. Jest to szczególnie ważne, jeśli trzeba kupić jednorazowy fartuch medyczny. Produkt posiada wysokie właściwości użytkowe, jest lekki, trwały, nie zajmuje dużo miejsca, nie przepuszcza płynów, nie powoduje reakcji alergicznych w kontakcie ze skórą, nie elektryzuje się, nie pochłania i nie wydziela zapachów. Te ulepszone właściwości pozwalają na stosowanie fartuchów jednorazowych w przemyśle spożywczym.

fartuch jednorazowy – cechy i przeznaczenie

Fartuchy jednorazowe, są odpowiednie dla pracowników wielu sektorów gospodarki. Produkty są bezpieczne, hipoalergiczne, spełniają normy higieny domowej i sanitarnej.

Materiały na fartuchy jednorazowe to tworzywa sztuczne:

Włóknina polipropylenowa

PCV

Polietylen.

Takie produkty niezawodnie chronią przed wilgocią, produktami płynnymi, narażeniem na chemikalia, w tym kwasy i zasady o niskim stężeniu. Modele z polietylenu są cienkie i lekkie, odpowiednie dla personelu różnych podmiotów: od warsztatów pakujących po laboratoria medyczne. Produkty z PVC i winylu są bardziej trwałe, mniej podatne na ciepło, odpowiednie do urządzeń produkcyjnych. Fartuchy można zapiąć, zawiązać, mogą być bez rękawów i z rękawami. Wybierając konkretny model, należy wziąć pod uwagę specyfikę pracy, aby porównać z jej wymaganiami cechy materiału i modelu, w tym długość.

Fartuch jednorazowy w najważniejszych gałęziach gospodarki

Fartuch jednorazowy ochronny z polietylenu, ma właściwości antystatyczne, stosowany w wielu obszarach. Jest przeznaczony do stosowania przez personel w instytucjach zdrowotnych oraz w kosmetologii i produkcji żywności, jako środek ochronny. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, ekspozycją na wodę i żrącymi płynami podczas prac domowych, remontowych, budowlanych lub ogrodowych. Spełnia normy sanitarne i higieniczne dotyczące ochrony produktów i odzieży przemysłowej.

Medyczne fartuchy jednorazowe są szeroko stosowane przez personel medyczny, jako środek ochrony w różnych procedurach i badaniach laboratoryjnych. Fartuchy jednorazowe zwalniają pracowników z konieczności ciągłego prania, suszenia i prasowania odzieży roboczej. Fartuch jest stosowany w placówkach medycznych, jako dodatkowe narzędzie, które chroni personel przed infekcjami przenoszonymi przez krew i inne materiały biologiczne podczas zmiany opatrunków. Wykorzystywane są podczas operacji związanych z dużą utratą krwi.